NEWS UPDATE    


 
 
  Pagrindinis  
  Naujienos  
  Įmonė  
  Paslaugos  
  Darbas  
  Yra tvarkomi šie asmens duomenys  
 
     
 

APIE ĮMONĘ

Döhle Marine Services Europe Ltd. yra viena iš didžiausių laivų įgulos komplektavimo agentūrų Lenkijoje, anksčiau žinoma kaip Dohle Manning Agency (Poland) Ltd.

 

Mūsų įmonės pavadinimas buvo pakeistas į Döhle Marine Services Europe 2013 m., suteikiant jai identiškumą su Peter Doehle Hamburge.

 


Döhle Marine Services Europe Ltd. teikia platų komercinių paslaugų spektrą laivybos sektoriuje bei jūreivių įdarbinimo paslaugas. Esame pasiryžę teikti aukščiausio lygio paslaugas mūsų verslo klientams. 

Maršalo Ofisas Pomeranijos regione užsiregistravo Döhle Marine Services Europe Ltd., kaip

 

Įdarbinimo agentūra: Sertifikatas 909

 

 

Remdamasi daugelių metų patirtimi, įmonė plėtoja savo veiklą jau beveik 20 metų, nuo to laiko kai buvo įkurta 1991 m. gegužės mėn.
Įmonė yra žinoma profesionaliu aptarnavimu, aukštu klientų išlaikymo koeficientu bei atsidavimu savo klientams. Įmonės darbuotojai – tai aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys universitetinį išsilavinimą ir ilgametę patirtį jūrų ekonomikos srityje.
Mūsų paslaugos nukreiptos į klientus, kurie reikalauja aukštos kokybės už konkurencingą kainą. Tai pasiekiama naudojant masto ekonomiką, kuri leidžia sumažinti išlaidas ir siūlyti mažesnes kainas.

Laivų savininkams ir valdytojams siūlome profesionalias įdarbinimo paslaugas visiems laivų tipams, naudojant platų mūsų jūrininkų pasirinkimą iš Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Lietuvos, Juodkalnijos, Vengrijos, Slovakijos bei iš kitų Rytų ir Vidurio Europos regionų. Mes esame viena iš nedaugelio Lenkijos įmonių su tokiais plataus masto ryšiais ir patirtim dirbti su agentūromis iš Rytų ir Vidurio Europos.

 

Döhle Marine Services Europe Ltd. įdiegė kokybės valdymo sistemą ISO 9001-2008 /kaip tęstinumą ISO 9001-2000/, ir ši sistema veikia kaip aktyvi priemonė, kuri leidžia Döhle Marine Services Europe Ltd. vykdyti savo veiklą saugiai, veiksmingai ir efektyviai.

 

Įmonė teikia paslaugas laivų savininkams/valdytojams, įskaitant agentūros paslaugas, tokias kaip tarpininkavimas ieškant naujų darbuotojų. Tokios paslaugos gali būti teikiamos individualiai ir kolektyviai, įskaitant:  

  • jūrininkų įdarbinimas visais aspektais
  • kelionių ir skrydžių organizavimas
  • Vėliavos dokumentai
  • finansiniai atsiskaitymai
  • jūreivių mokymai
  • uosto agentūros paslaugos
  • laivų remontas ir techninis aptarnavimas   

Döhle Marine Services Europe Ltd. yra aktyvus "APMAR" (Lenkijos Jūrų Agentų Asociacija) narys ir Gdynės laivų savininkų atstovas.

2010 m. "APMAR" tarp kitų Europos šalių organizacijų įkūrė Europos asociaciją - "EUROCREW".

 
     
      Kontaktai:

      Dohle Marine Services Europe
      Batorego g-vė 28-32
      81-366 Gdynia, Poland
      Tel: +48 58 660 6099
      Faksas: +48 58 660 5770
      e-mail:
office@doehle-mse.com